| Domů | Produkty | Služby | Podpora | Kontakt | Zprávy |
| Doma > Zprávy >> Zpráva ze dne 1.8.2000

www.notak.cz

Oznámení

NOTAK s.r.o., Proutěná 424/34, 149 00 Praha 4, Tel: 02 7922611, Mobil: 0603 384048, E-mail: vota@notak.cz

 

V Praze dne 1. srpna 2000

Vážení přátelé,

věnujte prosím pozornost důležitému oznámení naší firmy, které je přímou reakcí na nedávné ohlášení firmy ROCC Computers s okamžitou platností ukončit činnost na území České republiky.

Je mi ctí, že jako dlouholetý vedoucí technický pracovník uvedené firmy mohu nyní jménem firmy NOTAK s.r.o. prohlásit, že naše firma je připravena převzít odpovědnost za podporu všech technologií dodaných do České republiky v průběhu uplynulých 28 let firmou ROCC Computers. Věřím, že se nám tak podaří eliminovat případné negativní důsledky této změny.

Především bych chtěl uklidnit všechny příznivce systému Eyes & Hands FORMS švédské firmy ReadSoft pro automatické zpracování formulářů. Firma NOTAK s.r.o. je v současné době jedinou společností dodávající tento systém v České republice a kolektiv našich pracovníků Vám ochotně zodpoví veškeré dotazy týkající se tohoto špičkového produktu.

Neváhejte a připojte se k rostoucí uživatelské základně Eyes & Hands FORMS. Máme pro Vás zajímavé novinky a právě nyní rovněž neopakovatelné zaváděcí podmínky.

Mezi další podporované produkty patří zejména unixové systémy Motorola, ale také tzv. klasické minipočítačové systémy pro pořizování dat, páskové jednotky Overland a duplikátory Trace.

Portfolio dodávaných produktů zcela přirozeně doplňují v oblasti optického zpracování dokumentů nezbytné výkonné skenery značek Fujitsu a Kodak.

A nejen skenery. Víte, že se značkou Fujitsu můžete mít na co si vzpomenete? Fujitsu Siemens Computers - počítače, notebooky, monitory, Fujitsu - plasmové displeje, disky, magneto-optické mechaniky, tiskárny, ...

Sledujte naše webové stránky, kde budeme v krátké době udržovat stále čerstvé informace.

S veškerou úctou

Jménem firmy NOTAK s.r.o.

Ing. Otakar Vrbík
jednatel